Satın Alma ve Lojistik Politikası

Müşterilerimiz tarafından talep edilen ürünlerin zamanında uygun maliyetli ve kalite gereksinimlerini karşılama başarısı etkin bir araştırma ulusal ve uluslararası kanun standartlara uyum ile olmaktadır. Yerel ve uluslararası pazarlarda gittikçe sertleşen bir rekabet ortamında, kalite gittikçe artarak önemli bir faktör haline gelmeye devam ettiği bir ortamda NGA PLAST yetkin personeller ile çalışmak ve etkin bağlar kurmak için çaba harcamaktadır.

Satın alma stratejimizin çerçevesinde ve “GÜVENLİ VE KONTROL EDİLEBİLİR BİR TEDARİK SİSTEM BAŞARIYI BERABERİNDE GETİRİR” başlıklı firma sloganıyla birlikte, bizimle aynı kalite felsefesine sahip olan ve dünyanın her yerinde faaliyet gösteren şirketlerle iş ilişkisine girmeye ilgi duyan tedarikçiler arıyoruz.

Sadece çalışanlarımıza ve müşterilerimize karşı değil, özellikle de tedarikçilerimize ve kamuya karşı da kendimizi sorumlu hissediyoruz. Tedarikçilerimizle aramızdaki ilişkiler hedef odaklı, güvenilir ve sürekli olmalıdır.

Bunun sağlanabilmesi için ISO 9001:2015 sistemi doküman yapısı ile çalışmak çevreye duyarlı bir anlayışı ve 14401 sistemini benimsemiş olmak aranan genel şartları kapsamaktadır.

NGA PLAST TÜM ÇALIŞMALARINDA SORUMLULUK BİLİNCİNİ GELİŞTİRMEK VE TOPLUMA FAYDA SAĞLAMAK İÇİN SA 8000 STADATLARI DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMAKTADIR AYRICA ULUSLARARASI İŞ ORGANİZASYONU (ILO) TEMEL ŞARTLARI UYARINCA İNSAN HAKLARINA SAYGI ÇERÇEVESİNDE ÇALIŞMAYI BİR PRENSİP EDİMİŞTİR.